Casa Loft Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 1-slaapkamer Casa Loft Villa Cabo Frio is gelegen op afstand van 2 km van Riala Parque Aquático en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Casa-Atelie Carlos Scliar is binnen 15 minuten rijden gesitueerd.
De luchthaven Umberto Modiano ligt op 15 km afstand van deze villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 13:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Casa Loft Villa?
De luchthaven Umberto Modiano en Casa Loft Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Biedt Casa Loft Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Loft Villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Loft Villa?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Loft Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Loft Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Loft Villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het Peró Strand en het Convento de Santo Inácio bereiken, die respectievelijk op afstand van 3 km van de accommodatie en op 7 km afstand liggen.